Erkeklerin Sevmediği 6 En

anqeL

Paylaşımcı Üye
Katılım
28 Eyl 2023
Mesajlar
1,087
Tepki
86
Kadınlar girdikleri ortamın en seksi ve en çekici kadını olmak için büyük çaba harcarlar. Uzun uzun hazırlanır, uzun uzun ne giyeceklerini düşünüp uzun uzun makyaj yaparlar. Belki de çok alımlı ve çok çekici olabilirler. Ancak kadınların en alımlı ve en seksi kadın olmak adına yaptıkları bazı aşırılıklar, erkeklere çekici değil itici gelir. özellikle erkeklerin hoşlanmadığı ve nefret ettiği 6 aşırılık var ki, bu 6 aşırılığı yapan kadınların erkekler yanında hiç şansı olmaz.
Erkekler hangi aşırılıklardan hoşlanmazlar? İşte erkeklerin sevmediği 6 EN…

1-En Uzun Tırnaklar
SsioksS.png

Ne kadar manikürlü olursa olsun erkekler uzun tırnaklardan nefret ediyor. Özellikle koyu ojeler sürülmüş upuzun tırnakların pis olduğunu düşünüyorlar. O tırnaklarla yapılmış bir yemeği yeme düşüncesi bile erkeklere çok itici geliyor. Özellikle ilk buluşmada erkekler kadınların tırnaklarının boyuna daha fazla dikkat ediyor. Eğer uzun tırnaklar bakımsız ve yarı ojeliyse daha fena. O buluşmanın ikincisi hiç olmayabilir!
2- En Ağır Parfüm
yd49M7z.png

Biraz kulak arkasına, azıcık da dekolteye fıs fıs yeter. Parfüm şişesinde yüzmüş gibi kokan kadınlar erkekler tarafından çok itici bulunuyorlar. Özellikle de çevrenin de bu kokuyu aldığını hissetmek erkekleri geriyor. Erkeklerin en sevdikleri şeylerden biri de kadınların doğal kokusunda huzur bulmak. Bunu birazcık renklendirmek yeterli. Arabasına bindiğinizde oto kokusu gibi bir etki yaratıyorsanız parfümünüzün ne kadar pahalı olduğunun da bir önemi kalmaz.
3-En Yüksek Topuk
LLZ8izb.png

Biliyoruz en yüksek topuklarınızı böyle akşamlar için saklıyorsunuz ama erkekler bu sivri ve yüksek topukların kalplerine battığını düşünebilirler. Hele ki karşılarında onlarla yürüyemeyen bir kadın buluyorlarsa! Çok yüksek topuklu giyen ve yürümeyi beceremeyen bir kadın erkeklere “gösteriş budalası” mesajı vermekten başka bir şeye yaramayacaktır. O topukların hakkını vermek gerekir. İlişkinin ilerleyen günlerinde de bir kır gezisine yüksek dolgu topuklarla gelirseniz ve “ay ben yürüyemem ama” derseniz çok fena.
4-En Aşırı Makyaj
zNHU9pD.png

Kat kat göz farları, kalın eye-linerler, yüzünüzü kapatan fondötenler… Aslında erkek arkadaşınız sizi her gördüğünde tanıyabilmeli. Özellikle bir davete birlikte katılacağınız zaman erkek arkadaşınız sizi ilk görüşte tanıyamıyorsa ciddi bir sorun var demektir. Hafif ve doğal bir makyaj yaparak aslında ne kadar güzel olduğunuzu ve aşırılığa hiç de ihtiyacınız olmadığını gösterin. Bu erkeklerin daha çok hoşuna gidiyor.
5-En Katı Saçlar:
Erkek arkadaşınızın en çok hoşlandığı şeylerden biri de saçlarınızı okşamak olacaktır. Ama eğer elini attığında sert ve yapış yapış saçlarla karşılaşıyorsa bir daha dokunmak bile istemeyeceğine emin olabilirsiniz. Kabarık saçlar yeniden moda olmaya başladı ama doğal olmalarına özen göstermek gerekiyor.
6-En Sarhoş Kadın:
Uzun süredir dışarıya çıkmamış olabilirsiniz ve buluşma heyecanını atmak için bir kadeh içki size çok iyi gelebilir. Ama erkekler kadınların içki içme alışkanlıkları konusunda çok hassas. Her içtiğinde dağılan ve dağıtan bir kadın erkeklere çok itici geliyor. Eğer alkole karşı direnciniz düşükse erkek arkadaşınızla buluşmanızda bir kadehten öteye geçmemenizi tavsiye ederiz. Eğer doğru kişiyse onun yanında küp gibi sarhoş olacağınız günler de gelecek.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst