Ruj Rengine Göre Erkeklerin Hissettikler

anqeL

Paylaşımcı Üye
Katılım
28 Eyl 2023
Mesajlar
1,087
Tepki
86
Doğal
“Dudağınızın düzgün kıvrımları yoksa ve çok inceyse pek de tavsiye etmiyoruz. Erkekler gözlerinizden sonra ilk olarak buraya bakıyorlar ve makyaj taktiklerinden haberleri yok. Sadece gördüklerini anlarlar. Dolgun dudaklarla çok çarpıcı, ince dudaklarla çok silik olduğunuzu düşünebilirler.”
Pembe
“Hem romantik, hem maceracı, hem de kendine gerçekten güveniyor! Sade bir makyajı tamamlamak için pembe ruj gibisi yoktur. Fakat çok kontrast renklerde giyinmişseniz avam görünebilirsiniz, aman dikkat!
Doğru tonu bulursanız pembe dudaklara bayılıyoruz.”
Turuncu
Turuncu dudaklı bir kız eğlencelidir. Belki öpülesi dudakları bu renkle yaratamazsınız, fakat ilk izlenim için kesinlikle yıldızlı puanlar almışsınız demektir
Canlı kırmızı
Çok ince bir denge gerektiriyor. ‘Hey; herkes bana baksın, yeni insanlarla tanışmaya hazırım!’ demek istiyorsanız bu renk tam size göre. Kırmızı bir ruj bizi hipnotize de edebilir, arkamıza bakmadan kaçırabilir de… Günlük makyajda kaçınmanız gereken bir renk olduğunu düşünüyorum.
Metalik
Sadece ne kadar gereksiz olduğunu söylemek istiyorum. Gaga, sahnede daima marjinal olmaya çalışıyor. Bu bir tarz olabilir, fakat sokaklarda böyle bir şeye ihtiyacınız yok. Sadece uzak durun.
Mürdüm
Sadece beyaz tenliler denesin, lütfen! Bu renk sadece bir makyajla ilgili değildir. Bu renkle etkileyici ve gizemli görünebilirsiniz, fakat kıyafetinizin ve saçlarınızın mutlaka mürdüm rengiyle uyumlu olması gerekiyor. Açık renkli saçlarla ‘ucuz’ olduğunuzu düşünebilirler
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst