Sil Baştan, Başlamak Gerek Bazen.

Damn

Developer
Developer
Tepki
38
Merhabalar. Konu başlığını bu şekilde yazmış olsam bile yaşanan üzücü durum bizim elimizde değildi.

Ne yazık ki hosting hizmeti almakta olduğumuz makine üzerinde yaşanan disk problemi nedeniyle site yedeklerimize ulaşamadık. Bu yüzden Forum Rüzgarı baştan kurulmuştur.

Tek tesellimiz şudur ki, forumu kurduğumuz zamandan beri hayatımız içerisinde gerek benim gerek @Lethe açısından peşimizi bırakmayan aksilikler silsilesi yüzünden forum ile ilgilenememiştik. Biz ilgilenemeyince, forumda gözle görülür bir aktivite de oluşmamıştı, bu yüzden çok bir kaybımız yok diye düşünüyorum. Ama yine de o süreçte en azından hayırlı olsun dileklerini bile iletmek için gelen arkadaşlarımızın güzel mesajları ve hesap kayıtları silindiği için üzgünüz.

Bu yaşanan problem beni kelebek etkisi yaptırarak biraz hırslandırdı ve heveslendirdi :) Bunda bir diğer etken tabiki hiç tanımadığım sevgili üyemiz @anqeL 'ın bile gelip daha önceki forumun halinde bile olmayan güzel emekleri vermesidir kendisine ayrıca teşekkür etmek istiyorum, forumun diğer sahibi @Lethe daha üye olmadan foruma üye olarak da forumlar tarihinde bir ilke imza atmış olabilir :)

Sözü daha fazla uzatmadan..

Bir daha böyle bir problemin yaşanmayacağını ve host yedeklerini günlük olarak bizzat alacağımı da son olarak belirtmiş olayım.

Tekrardan hepimiz için hayırlı, uğurlu olsun. Allah girdiğimiz bu yolda bizleri utandırmasın.

Celil

Yeni Üye
Tepki
14
Yaşanan aksiliklere rağmen bu harika yolculuğa yeniden çıktığınız için sizleri tebrik ederim :)

Bu forumun yeniden açılması, sizin işinizi önemsediğiniz ve kararlı bir kişi olduğunu bir kez daha gösteriyor. Saçma genel forumların artmasına rağmen insanların bu nezih platformda bir araya gelip fikirlerini paylaşmalarına ve öğrenmelerine olanak sağlamak, gerçekten forum kültürüne değerli bir katkı bence.

Sitenin başarısı için harcadığınız emeği ve enerjiyi takdir ediyorum. Bu yeniden başlangıç, sadece sizin değil, aynı zamanda bu forumun da büyümesine katkı sağlayacak. Umarım bu yolculukta daha fazla başarı ve mutluluk bizleri bekliyordur :)

Her zaman bu forumda olacağım ve bu harika projeyi sonuna kadar desteklemeye hazırım.

Yeni başlangıcımızı tebrik eder, düşmanlarımızı çatlattığımız başarıların devamını gelmesini dilerim.

Konu Sahibi
D

Damn

Developer
Developer
Tepki
38
Yaşanan aksiliklere rağmen bu harika yolculuğa yeniden çıktığınız için sizleri tebrik ederim :)

Bu forumun yeniden açılması, sizin işinizi önemsediğiniz ve kararlı bir kişi olduğunu bir kez daha gösteriyor. Saçma genel forumların artmasına rağmen insanların bu nezih platformda bir araya gelip fikirlerini paylaşmalarına ve öğrenmelerine olanak sağlamak, gerçekten forum kültürüne değerli bir katkı bence.

Sitenin başarısı için harcadığınız emeği ve enerjiyi takdir ediyorum. Bu yeniden başlangıç, sadece sizin değil, aynı zamanda bu forumun da büyümesine katkı sağlayacak. Umarım bu yolculukta daha fazla başarı ve mutluluk bizleri bekliyordur :)

Her zaman bu forumda olacağım ve bu harika projeyi sonuna kadar desteklemeye hazırım.

Yeni başlangıcımızı tebrik eder, düşmanlarımızı çatlattığımız başarıların devamını gelmesini dilerim.
Forumu kimseye duyurmamışken düşmanlık edip başka forumlarda konu açıp kendilerince dalga geçmeye çalışmışlardı :) O yönden saçma genel forumlar kısmına katılıyorum. Fakat gene de öyle demeyelim, herkes bir şekilde emek veriyor. Başkasının emeğinde gözü olmadıkça, başka insanlara salça olmadıkça herkesin yolu layığına açık olsun demek daha doğru olur. Yorumların ve kapsamlı düşüncelerin için teşekkürler Celil kardeşim. Her şey güzel olacak inşallah.

Asrevya

Paylaşımcı Üye
Tepki
43
Hayırlı olsun. Umarım güzel yerlere gelirsiniz.
Emek ve bilgi ile yola çıkmak kafi.
İleride taklit bile edileceğinize inanıyorum.:)
(Hazımsızlar ve ilkokul çocuğu gibi hareketleri sizi durduramaz...:)
Herkes kendine yakıştırdığını yapar, mayasında ne ise o dışa taşar.)

Son düzenleme:
Konu Sahibi
D

Damn

Developer
Developer
Tepki
38
Hayırlı olsun. Umarım güzel yerlere gelirsiniz.
Emek ve bilgi ile yola çıkmak kafi.
İleride taklit bile edileceğinize inanıyorum.:)
(Hazımsızlar ve ilkokul çocuğu gibi hareketleri sizi durduramaz...:)
Herkes kendine yakıştırdığını yapar, mayasında ne ise o dışa taşar.)
Bu kadar güzel hayırlı olsun mesajlarınızı okumak gerçekten mutlu ediyor :) Kelebek etkisi diye bir şey demiştim o sanırım çok doğru bir tesbit oldu.

Bazen şer gibi görünen şeyler hayradır ya, sanırım forumu sil baştan kurmamız en hayırlısı oldu sizleri ve değerli düşüncelerinizi gördüğümüz için mutlu oldum.

Teşekkür ederiz.

Lethe

Site Sahibi
Site Sahibi
Tepki
9
Her şer de, bir hayır vardir böyle olması gerekiyormuş. Tekrar hepimiz için hayirli olsun.

Konu Sahibi
D

Damn

Developer
Developer
Tepki
38
Her şer de, bir hayır vardir böyle olması gerekiyormuş. Tekrar hepimiz için hayirli olsun.
Sen ilgilenemedin diye böyle oldu hep yoksa günlük yedeklerdim ben forumu :) Ancak dediğin gibi bizim davet edecek bir tanışıklığımızın olmadığı güzel insanları foruma temiz bir şekilde kazandırdık. Kelebek etkisi dedim ben buna, bundan sonra daha güzel olacaktır her şey.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar