Damn

Asrevya

Paylaşımcı Üye
Tepki
43
Merhaba,
Kendisini tanımıyorken denk geldiğim bir haksızlık karşısında beyefendiliğini sükûnetle koruyan, sözcüklerini ölçüp tartan güzide açıklaması ile saygı duydum.
Bir insanı tanımanın en iyi yolu ölçüsüne bakmaktır. Ölçüsü olanın adaleti de olur, anlayışı da.
Umarım bu güzide mekan en güzel yerlere gelir. Zaman bir hediyedir ve zamanımızı kimler için ayırmamız gerektiği bu yüzden önemlidir.
Damn iyi ki varsınız, hep olmanız dileklerimle.
Paylaşım ortamlarına yeni bir kan gerekiyordu, yeni bir bakış, yeni bir tarz ki aynılaşmanın mekik dokuduğu benzeşmelerden azâde, amaç bilinçli bilgi paylaşımları olsun.
Saygılarımla🌹

Damn

Developer
Developer
Tepki
38
@Asrevya öğretmenim bu güzel sözleriniz, düşünceleriniz karşısında ne desem az kalır. Sözü herkes söyler fakat ölçü ve yerindelik en önemlisi ki daha da önemlisi ise böyle güzel cümleleri, temennileri içtenliğini anlayabildiğiniz bir saygı duyduğunuz insandan duyabilmek. Çok teşekkür ederek bende saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

anqeL

Paylaşımcı Üye
Tepki
86
Tanımıyorum kendisini ama Bana(Bize) karşı efendi yardımsever çok olmasada aramızda :) Emek verip açtığınız Bu yerde en iyisi olmanız dileğimle

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar