Anqel

Damn

Developer
Developer
Tepki
38
@anqeL hanım forumu talihsiz disk arızasından ötürü tekrar kurduğumuzda daha ayarlamaları bitirmeden @Lethe'den bile önce gelip üye olması ve konu paylaşımına başlaması hem bizi motive edip sevindirmiştir hem de beni fazlasıyla şaşırtmıştır.

Son günlerde biraz az online oluyor sanırım, umarım sitemizin yeni oluşundan sıkılmamıştır. Aramızda daimi görmek istediğimiz hanımefendi bir arkadaşımız.

Daimi mutluluklar sizinle olsun.

Asrevya

Paylaşımcı Üye
Tepki
43
Henüz kendisini tanımıyorum fakat, emekleri ve gayretleri ile var olan iyi niyetli bir insan olduğunu hissediyorum.
Umarım hep olur ve foruma duyduğu inancı güzel çabasıyla taçlandırır.
Muhabbetle. 🌹

Konu Sahibi
D

Damn

Developer
Developer
Tepki
38
@anqeL bu arada kusura bakmayın forumda imla düzeltici sistem olduğundan konu başlıklarında ben anqeL diye açtım ama Anqel diye olmuş :)

anqeL

Paylaşımcı Üye
Tepki
86
@anqeL hanım forumu talihsiz disk arızasından ötürü tekrar kurduğumuzda daha ayarlamaları bitirmeden @Lethe'den bile önce gelip üye olması ve konu paylaşımına başlaması hem bizi motive edip sevindirmiştir hem de beni fazlasıyla şaşırtmıştır.

Son günlerde biraz az online oluyor sanırım, umarım sitemizin yeni oluşundan sıkılmamıştır. Aramızda daimi görmek istediğimiz hanımefendi bir arkadaşımız.

Daimi mutluluklar sizinle olsun.
Bu güzel sözler için teşekkür ederim :)

Bu ara biraz yoğundum ondan çok bulunamadım ama hallettim şükür. Forumun sakın olması hoşuma gidiyor dolmasına gelince zaman lazım elbette bu zamanıda hep birlikte görücez inşallah

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar