Akrep Burcu Erkeğinin Stili

anqeL

Paylaşımcı Üye
Katılım
28 Eyl 2023
Mesajlar
1,087
Tepki
86Akrep Burcu Erkeğinin Stili​


[IMG alt="BurcBilgi"]https://harbimekan.com/data/avatars/m/1/1142.jpg?1643319152[/IMG]

BurcBilgi

Bayan Üye

Forum Üyesi
Sıra geldi seksi ve gizemli Akrep burcu erkeklerine. Moda konusunda pek iddialı görünmeyen, her konuda olduğu gibi moda bilgisi konusunda da fazlasıyla ketum olan Akrep burcu erkeği aslında stiline düşkün alan erkeklerdendir. Dolabında fazla kıyafeti olmaz ama her parçası kullanılabilir tasarımlardan oluşur. Moda konusunda da kontrollü yapısını asla bırakmaz. Trendleri sezgisel güçlerine göre yönetir. Mesela oversize moda olduğunda her parçada oversize tasarım tercih etmek yerine sezgilerine güvenerek uzun yıllar kullanabileceği paltoya yatırım yapar. Renkler konusunda siyahın gizeminden, kırmızının tutkusundan asla vazgeçmez. Seksi vücudunu vurgulayan tişörtler dolabının en nadide parçalarıdır. Körü körüne bağlı olduğun parçalar arasında döner stilin. Fakat tüm bu seçimlerinin ardında şık bir burcun erkeğidir Akrepler.

Nasıl seni sana anlattık beğendin mi? Bak bakalım dolabında aşağıda saydığımız parçalardan eksik olan var mı? Şimdi hazırsan başladık bile

Seksi Deri Ceket.

Bir erkeğin dolabının vazgeçilmezi Akrep burcu erkeğinin stilinin vazgeçilmezidir. Deri ceket ne renk olursa olsun Akrep erkeklerinin bıkmayacağı tek parçadır. Fermuarlı, düğmeli, 4 düğmeli, çift düğmeli, kruvaze her türlü deri ceketi vardır. Renkleri genellikle siyah ve bordo olmak üzere koyu mavi, lacivert, devetüyü, kırmızı, gri ve kahverengi de dolaplarında yerini alır. Birçok kişi gibi tişörtlerle giymesine rağmen Akrep erkeğini farklı kılan deri ceketi gömlek ve kravat ikilisi ile kombine etme başarısıdır.

tsv5cv3.jpgVazgeçilmezi Beyaz Tişört.


Beyaz ve V yaka olmak kaydıyla dolabında belki 20den fazla tişört olabilir. Son yıllarda V yakanın yanına yuvarlak ve geniş yakanın da eklenmesiyle tişört sevgin tutkuya dönüşmek üzere. Her ne kadar beyaz saflığın temsilcisi olsa da sen beyazı gizemli ve seksi bir duruş sergilemek için kullanıyorsun. Bunu kot pantolon ve hırkayla, jean üzerine casual ceketlerle ve kot ceket içine ve paltoların içine giyerek fazlasıyla belli ediyorsun.

al5c018.jpgTakım Elbise Seçimleri.

Takım elbise konusunda Akrep burcu erkeklerinin 4 kuralı var. Slim fit olması, yerine göre deri veya süet detaylar barındırması, çizgili ya da kareli desende ve ya çift düğmeli ya da kruvaze ceketten tasarlanması gerekmekte. Renk konusuna ise hiç değinmeye gerek yok. Siyah, koyu gri ve lacivert dışında başka bir renk giyiyorsan ya ödünç almışsındır ya da ünlüsündür.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst