Kablolama Sistemleri

cetinsibel

Yeni Üye
Tepki
0
Nexans, kablo ve kablolama sistemleri sektöründe küresel bir oyuncudur. Güç iletimi ve dağıtımı, telekomünikasyon, enerji kaynakları, ulaşım, bina ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar için geniş bir yelpazede kablo ve kablolama çözümleri tasarlıyor ve üretiyorlar. Hem endüstriyel hem de altyapı sektörlerine hizmet veren Nexans ürünleri, kalitesi ve yenilikçiliğiyle tanınmaktadır.

Temel Odak Alanları:​

1. Güç Kabloları : Güç dağıtım şebekeleri ve enerji üretim tesisleri için yüksek gerilim, orta gerilim ve alçak gerilim kabloları.
  2. Telekomünikasyon Kabloları : Telekomünikasyon ağları için fiber optik kablolar ve bakır kablolar.
  3. Endüstriyel Kablolar : Petrol ve gaz, madencilik ve imalat dahil olmak üzere çeşitli endüstriler için özel kablolar.
  4. Bina Kabloları : Konut, ticari ve endüstriyel binalar için kablolama.
  5. Taşıma Kabloları : Demiryolları, otomotiv ve havacılık endüstrilerine yönelik kablolar.

Ürünler ve Çözümler:​

• Enerji Kabloları : Yeraltı ve deniz altı kabloları dahil olmak üzere enerji iletimi ve dağıtımı için.
  • LAN Kabloları : Veri iletişimi ve ağ iletişimi için.
  • Enstrümantasyon Kabloları : Kontrol ve enstrümantasyon uygulamalarında kullanılır.
  • Özel Kablolar : Robotik ve denizcilik gibi belirli endüstriyel uygulamalar için.

Yenilik ve Sürdürülebilirlik:​

Nexans, çevresel etkiyi azaltan ve enerji verimliliğini artıran çözümler geliştirmeye odaklanarak sürdürülebilirlik ve yenilikçiliğe kendini adamıştır. Ayrıca döngüsel ekonomi, geri dönüşüm ve karbon ayak izinin azaltılması ile ilgili girişimlerde de yer alıyorlar.

Küresel Varlık:​

Nexans dünya çapında birçok ülkede faaliyet göstermekte ve yerelleştirilmiş hizmetle küresel erişim sunmaktadır. Birçok kıtada üretim tesisleri, araştırma ve geliştirme merkezleri ve satış ofisleri bulunmaktadır.,

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar