Forumruzgari.com Açılmıştır.

Damn

Yeni Üye
Developer
Katılım
29 Eki 2022
Mesajlar
20
Tepki
18
Konum
İzmir
Merhabalar. Bu yazıyı okurken belki bu devirde artık forum mu kaldı diye düşündüğünüzü biliyoruz ve böyle düşüneceğinizin farkındayız, hak veriyoruz. Lakin biz gibi internetin mihenk taşlarının forumlar ile döşenmiş olduğunu, şu anki halini almasında forumların ne kadar kıymetli olduğunu yaşayarak görmüş otuzlu yaşlarında ki insanların, forum sitelerinin yerini doldurabilecek farklı bir mecrasının olmadığını söylemek isterim. Bu nedenle ForumRuzgari.Com genel forum sitemiz 26/11/2022 tarihi itibarı ile resmen açılmıştır.

Forum sistemizde sizler için en iyisini sunmak amacı ile XenForo yazılımını tercih ettik, forum tarafında ki bütün geliştirme ve düzenlemeler tarafımca yapılacaktır. Software Engineer (Yazılım Mühendisi) olduğumdan dolayı hangi sistemi kullandığım benim için fark etmemektedir. Forumda ki iç işleyiş kısımları ise kız arkadaşımdan çok çok daha ötesi olan yıllardır birlikte olduğum ve aslında forumlara ara vermeden önce forumlardan tanışarak forumları beraber bıraktığımız, @Lethe'nin sorumluluğunda olacaktır. Kendisi site sahibidir bütün öneri ve istekleriniz için, forumda görev almak için kendisiyle görüşebilirsiniz.

Senelerdir herhangi bir genel forum sitesine üyeliğim olmadı hiç takılmadım, @Lethe'nin de aynı şekilde, bu yüzden ben şuanda ortam nedir bilmiyorum. Bu forumu kurarken ve yapılandırmasını yaparken arama motorları üzerinde 11 adet genel forum sitesi inceledim. Onları örnek almak için değil, nedir ne değildir nasıl bir ortam ve sirkülasyon olup olmadığını anlamak istedim. Yazılımı, ortamları, aktifliği, istatistikleri gerçek mi değil mi gibi bunların hakkında fikir sahibi oldum. Birçok kişi kendisini pohpohlamaktan öteye geçememiş mübalağa edeceğim mazur görün fakat dedemin döneminden kalan vbulletin 3.8 yazılımı ile hiçbir yere gidemeyeceğini bile anlayamamış cahil cühela insanların kendilerini kodlayıcı gibi göstermeleri beni biraz güldürdü, olsun sonuçta kimsenin tavuğuna kışt diyecek bir insan değilim. Ancak çağ ve devir artık güncel mobil kullanım devridir, bu sebeple xenforo ile bu yola iki kişi gönül ve emek koyarak atılıyoruz. İçine sevgimizi de katıyoruz ve kısa sürede adımızdan söz ettireceğiz. Çünkü insanların taleplerini karşılayacak hem insaniyet ve vicdani özelliklere hem de geliştirme yapabilecek becerilere sahibiz.

Forum temamız premiumdur. Gece/gündüz modundan tutun birçok güzel özelliği, modern yapısı ile renklerine varıncaya kadar çok seveceğinizi ve forumumuza bu görünümü ile bağımlı olacağınızı düşünüyoruz.

Forumumuzun hayırlara vesile olmasını temenni ederim, Allah muvaffak etsin diyelim. Şimdiden aramıza katılacak olan tüm kullanıcılarımıza hoş geldiniz, sefalar getirdiniz diyoruz.

Allah çıktığımız bu yolda bizleri utandırmasın. En önemlisi huzur ve dinginliği daim bir ortam olması dileklerimle.
 

Lethe

Site Sahibi
Site Sahibi
Katılım
25 Kas 2022
Mesajlar
9
Tepki
5
Hepimiz için hayırlı olsun. Allah utandırmasın.
 

farmasiyen

Yeni Üye
Katılım
26 Kas 2022
Mesajlar
1
Tepki
2
Merhaba,
Bu platforma ilk katılanlardan biri olduğum için mutluyum.
Kategori ve alt kategori düzeni, çeşitliliği bile ciddiyetle oluşturulmuş, emek verilmiş, hedefleri bulunan bir proje olduğunu gösteriyor.
Bu forum büyüyüp koca bir aile hâline gelse de olur, çekirdek aile olarak kalsa da. Her hâlükârda vakit geçirmekten zevk alınabilecek bir yer olduğu izlenimi uyandırıyor.
Umarım geniş kitlelere hitap eder ve yozlaşmış forum kültürünün özüne dönmesine katkı sağlayan bir yer olur.
Hayırlı uğurlu olsun, Forum Rüzgarı forum dünyasında bilgi ve eğlence rüzgarları estirsin. :) :)
Sevgiler.
 

Cnkrt

Yeni Üye
Katılım
13 Ocak 2023
Mesajlar
7
Tepki
3
Hayırlı, uğurlu olsun kankacım.
Elimden geldiğince buradayım, elimden gelen birşey olursa ulaşacağın iletişim kanallarını biliyorsun. :)
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Home Register Log In
Üst