Esefle Kınıyorum..

Damn

Yeni Üye
Developer
Katılım
29 Eki 2022
Mesajlar
20
Tepki
18
Konum
İzmir
Merhabalar. Üzülerek böyle bir duyuru konusu kaleme aldığımı belirterek başlamak istiyorum sözlerime. Tarfımıza bakın arkanızdan bu şekilde yazılar yazılıyor diye mail atıldığını gördüm. Belki de bu maili atanlar, yazıyı yazanların ta kendileridir. Böyle bir yazıların yazılmasının amacı nedir? Onu da anlamış değilim. Eğer bildirenler aynı kişiler değilse onlara teşekkürlerimi borç bilirim, aynılarsa umarım sitenize girip hit kazandırdık diye tatmin olmuşsunuzdur.

Demiş ki zat-ı muhterem; açılış konusunda arkadaşım, ablam kardeşim diyordu. Sonrasında ki yazdıklarında sevgi sözcüklerini eksik etmiyor. Be hadsiz! Bak açılış duyurumda ne demişim @Lethe için, "kız arkadaşımdan çok çok daha ötesi olan yıllardır birlikte olduğum" | Şimdi sen birlikte olmaktan kardeşliği, kız arkadaşımdan öteyi de dostluk mu algılıyorsun? Eğer senin pis zihninde bu tarz kavram geçilişleri, bu kadar basit yapılıyorsa, bu senin ahlaki yetersizliğindendir! Beşinci sınıf magazin gazeteleri, haber sitelerinin hit almak için magazin kategorisinde yalan yanlış bilgi kirliliği türeten insanların trajedyaları gibisin.

Sanane kardeşim benim ilişkimden benim sevgilimden? Ben onu orda belirtmemin amacı, 2 günlük bir flört veyahut küçük yaşlarda insan değiliz, az çok insanlara bir platform sunuyorsak hakkımızda küçük bir bilgi verebilmek içindi gelecek olanlara. Çünkü hani 2 günlük 1 haftalık flört edenler olur yaşlarda küçüktür kafası atar kapatır siteyi, ben öyle bir niyetle açmadım sitemi bunun altını daha da doldurabilirim inan, niye yazdığımı, ben 33 yaşında insanım kardeşim neyi nerde belirtmem gerektiğini de gayet iyi bilebilecek bir olgunluğa erişmiş bir adamım. Orada yazdığımdan asla o mana çıkmamakta. Zorlasan bile çıkmaz, sen bana bir yerden saldırmak için bu tanımlamamı bu halde sunmaya çalışmışsın. Sıkıntını anlayamadım gerçekten nereden tanışıyoruz? Nereden geliyor bu kin bu öfke? Bu düşmanlık? Beni tanımıyorsun etmiyorsun, bu kadar sanal aleme kendini kaptırmış olmana üzüldüm. Yargı dağıtıyormuş bir de :) Forum yargısı hele hele. Benim forum sitemin yapısal olarak ne kadar başarılı olduğuna bile değinmişsin, kendi ağzınla itiraf etmişsin. Ondan dolayımı bu kadar kıskandın? Sende bende aynı sistemi kullanıyoruz, biz kimsenin tavuğuna kışt demiyoruz. Kimsenin özel hayatı ile ilgilenmiyoruz, ben açılış konumda sektörümü incelemişim 11 tane site gezdim biri de senin sitendir belki, isim isim bunları hatırlayamayacak kadar veya senin gibi insanların tek tek özel hayatlarında kullanmış olduğu kelimeleri ve sıfatları irdeleyecek kadar ne yazık ki boş, beleş bir insan olamadım. Şimdi ben 11 adet genel forum siteleri inceledim çoğunluğu birbirine benziyor ve vbulletin kullanıyorlar mobil uyumluluğu yok, eşi dostu dışında arama motorlarında bir yere çok ilerleyemez. Ben bu insanlara geriden geliyorlar, günümüze ayak uyduramıyorlar. Bunun eleştirisini dile getirdim. İnternet kullanıcıları yarısından fazlası mobil ve mobile uyumlu bile sistemi olmayan yazılım. Bunu kullanan evet cahildir. Fakat senin gibi; bir insanı, bir siteyi, dahası bir ilişkiyi hedef göstermedim. Senin yaptığın ahlaki olarak karaktersizliktir.

İki de bir benim mesleğime ve vbulletin kullanımını eleştirmiş olmama değinmişsin. Eğer seni vbulletinci arkadaşların, dostların üstüme salıyorlarsa, o zaman, birilerinin direktifleriyle hareket ediyorsun ve senin kendi bir düşüncen, beynin yok demektir. Kukla olmaktan vazgeçip yaptığın şeyi bir ölçer bin tartar, öyle uygularsın dilerim. Allah sana akıl ve fikir ihsan etsin.

Ben senin özel hayatın hakkında bir bilgiye sahip değilim, bilsem bile atıp tutmam. Keşke sen de madem ki bir eleştiri yapacaktın, bilip etmediğin, tanımadığın, sadece 2 kelime yazıyı, onu da yanlış okudun yanlış anladın, insanlara tanımadığın bir kişinin veya iki kişinin özellerine dil uzatma gafletinin uygun bir davranış olmadığını düşünebilseydin. Ben isterdim ki illa eleştireceksen gelip üye olup, o duyuruda yazdıklarımı, bir diyeceğin varsa söylemeni. Fakat bu şekilde neymiş forum yargısı dağıtıyormuş. 16 yaşındamısın bilmiyorum ama beyin yaşın oralarda gezintiye çıkmış. Samimi söylüyorum açtığın kategorinin ismi bile bir komedi :) Keşke gülüp geçebilseydim. Lakin beni zıvanadan çıkartan konu özelime, ahlakıma ve en önemlisi canımdan değerli parçam olan @Lethe'ye duyumsadığım dünyadaki belki de en saf sevgi üzerinden ithamlarda bulunmuş olmandır. Ne benim yaşadığım herhangi bir zorluğa şahitsin, ne beni tanıyorsun, ne @Lethe'yi tanıyorsun ismimizi bile bilmezsin, gelmişsin dil uzatıyorsun ayıp be ayıp biraz insanlık olur be! Sanalda diye, bu kadar kepazelikte fazla! Nicklerin arkasında, her klavyenin ve her telefonun başında bir insan var İNSAN! Duyguları olan, hisleri olan, bir hayat süren bir yaşamları, kutsalları, değer yargıları bulunan insanlar. Aynısı sana yapılsa nasıl tepki verirdin acaba? Azıcık bir insanlığın olsun.

Forumu açtığımızdandır iş, güç ve sağlıksal olarak müsaitsizliğimizden dolayı adam gibi konu ekleyemedik bile. Sadece 3 4 eşim dostum sağolsunlar üyesi oldular. Daha doğru düzgün forumu duyurmamışım, kendimize profillerimize resim bile yapıp ekleme fırsatı bulamamışız, forumda 10 20 konu/mesaj ya var ya yok, şimdiden böyle düşman kazanıyorsak sevineyimmi üzüleyimmi bilememkle birlikte, gerçekten yapıcı ilişkiler kurmayı tercih ederdim. Ama madem böyle istediniz, istediğiniz gibi olsun.

Haaa eşim dostum derken lafın gelişi yani deyimsel olarak söylüyorum. Şimdide sen çıkıp dersin Damn evliymiş Lethe de metresiymiş diye, o kadarlık bir karakter ve algı kabiliyeti gördüm sende yazdıklarından sonra :)

Sayenizde bu kadar az vakit ayırabildiğimiz daha neredeyse bölümlerinin tamamı boş olan forumumuzun ne oranda kıskanıldığını gördük, ben buradan söz veriyorum ki en kısa sürede kıskandığınızdan çok fazlası olacak. :) Ama kıskanıyorsanızda edeplice kıskanıyoruz deyin, insanların kutsallarına ve bilmediğiniz hayat mahremlerine bir daha laf atarsanız o zaman bende isim vererek daha aleni şekilde cevap hakkımı kullanıp burada bütün yazdığınız ithamlarınıza karşı açık olarak tekzip yayınlamaktan çekinmeyeceğim.

Haydi bakalım herkese Allah kolaylıklar versin. Gözü olanın gözü çıksın, kanı bozuk olup iftira atanı ve herkesin ahlakını kendi gibi sananı da Allah ıslah etsin. AMİN!
 

Celil

Yeni Üye
Katılım
26 Kas 2022
Mesajlar
4
Tepki
7
Oturup hiç üyesi bulunmayan foruma sallamak aşırı komik geliyor bana. Aşırı derecede kendiyle çelişmiş arkadaş. Madem büyüksün sen en iyisisin daha üyesi bulunmayan foruma sallamak ne alaka aq. Abla abi muhabbeti hiç dönmedi forumda, @Damn hocam sevgilisinden "kız arkadaşım" olarak bahsetmiş her seferinde. Nereden çıkıyor bu ithamlar :) Hani derler ya insanın fikri neyse zikri de odur diye. Ensest olduğunu bu kadar belli etmene gerek yoktu.

Ağacı kökten kralını tahtından sökerler anlarsın ya...

 

Cnkrt

Yeni Üye
Katılım
13 Ocak 2023
Mesajlar
7
Tepki
3
Tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok.
Her ne kadar tam olarak konuyla alakalı olmasa da, tanımadan etmeden neye dayanarak bir insanın arkasından atılıp tutulur anlamış değilim.
Tanıyorsundur arkasından konuşuyorsundur derim ki dedikodu bu.
İnsan tanımadığı biri hakkında durduk yere neden konuşur ?
Hayır, madem konuşacaksın gel bari adamın direkt yüzüne söyle ki söyleyeceğini, böyle uzaktan uzaktan mani atışması gibi olmasın.

Çok boş birşeymiş kanka takma kafana sen
.
2004-2008 yıllarında kalmıştı en son böyle tipler diye biliyorum ama sanırım günümüze kadar gelenler olmuş.
 

Umut

Yeni Üye
Katılım
13 Ocak 2023
Mesajlar
3
Tepki
1
Konum
Ankara
Buraya saldıran kimdir, hangi forumdur bilmiyorum ama yakışık almamış. Ara ara forumları, özellikle de genel forumları gezip dolaşanlar biriyim. Burayıda öyle buldum ama bu forumlar arasında ki çekememezliğe anlam verebilmiş değilim. Sanmıyorum ki forumlardan güzel kazançlar elde edilsin ki insanlar ekmek peşinde oldukları için anlaşamıyor. Forumların yeri geldiğinde bir birine desteği olacağına bir birbirleri ile didişiyorlar.

Forumlar arasında ki didişmeyi, rekabeti geçtim özel hayatlarına, eşlerine, işlerine dil uzatmak nasıl bir hatsizliktir. Şu monitörün arkasında bir insan var, duyguları olan bir insan. Okuduklarımız ile yeri geliyor mutlu oluyor, üzülüyor ya da öfkeleniyoruz. Robot değiliz yani insanız.

Anladığım kadarıyla yaşlarımız yakın, çocuk değiliz. Isırcak köpek havlamaz derler, takılmayın. Hedefiniz kaliteli, entrikadan uzak bir forum olursa kazanırsınız.
 
Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Home Register Log In
Üst