Eae Bayisi-Ledmanya

sibelcetin

Yeni Üye
Katılım
29 Ara 2022
Mesajlar
8
Tepki
1
2010 yılında kurulan elektrik ürünleri ihtiyacını karşılamak amacıyla geçmişten günümüze müşterilerimize hizmet vermektedir. Eae Türkiye bayileri içinde olmayı başararak ürün çeşitliliğini artırıp elektrik pazarında aranan bir marka haline gelmiştir. Eae Elektrik ise 1973 yılında kurulan ve günümüze kadar ürün hacmini geliştirerek gelmeyi başaran özel bir kuruluştur. Gebze de bulunan üretim tesisleri ile yerli üretim yaparak ülkemizin ekonomisine yarar sağlamaktadır. Ayrıca Tübitak tarafından onaylanan AR-GE merkezleri ile yeni ürünlerin üretilmesi açısından olumlu yönde ilerlemesini kolaylaştırmıştır.


Eae ürünleri yurtiçi satışlarıyla tanınmakla kalmamış ayrıca 100’den fazla ülkeye ihracat yapmayı başarmıştır. Özellikle yurt içinde geniş bayi ağıyla sanayi, tekstil, iş merkezi, inşaat, otomotiv, fabrika gibi kuruluşların ihtiyaçları doğrultusunda ürünlerinin satışını gerçekleştirmiş. Eae Elektrik aydınlatma alanındaki faaliyetleri ile endüstri çözümleri, enerji tasarrufu sağlayan ürünler, dekoratif aydınlatma ürünleri, yol ve cadde aydınlatması gibi pek çok alanda çalışmalarını sürdürmüştür. Özellikle çevre dostu olan ve enerji tasarrufu bu firmanın öncelikli prensibidir. Yassı çelik pres ve Roll form sistemleri ile müşterinin isteği doğrultusunda sac işleme hatlarını uygun şekilde yapmaktadır.

Yurtdışında İtalya’da bulunan bölge ofisiyle Avrupa’ya ihracatı gerçekleştirmektedir. Yurtiçinde ise Eae Konya bayisi olan firmalar oldukça talep görmektedir. Tam müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla satış sonrası destek ekibiyle müşterilerine yardımcı olmaktadır. Her ürün için ayrı ayrı uluslararası standartlara uygunluk belgesi alarak müşterilerine güven vermiştir. Ev şarj istasyonları bir çok kablodan kurtulmanızı sağlayarak enerji dağıtım sistemlerini geliştirmiş ve bir çok işlemi yapmaksızın sadece tek sistem kurarak elektrik akışını tasarruflu şekilde karşı tarafa aktarmayı başarmıştır. Sadece inşaat alanında değil sağlık sektöründe de olağanüstü yatırımlar yaparak emniyetli ürünleri ile bu alanında gelişmesine yarar sağlamıştır. Green Guard Sertifikası ile sağlık alanında kullandığı malzemelerin doğaya ve insana zarar vermeyen bileşenler olduğunu ispatlamıştır.

Eae bayileri arasında olan Ledmanya siparişe göre ürünleri hazırlayıp kullanıcılara iletmektedir. Proje bazlı olan malzemeleri uygun zamanda hazırlayarak satış sonrası da destek vermektedir. şubeleri içinden bu konuda oldukça başarılıdır.

 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Home Register Log In
Üst